Chłonne podkłady poporodowe

Chłonne podkłady poporodowe

Narodziny dziecka są wyjątkową chwilą dla każdego rodzica, choć szczególnie je przeżywa matka. Zdecydowana większość kobiet odbywa poród siłami natury, który z punktu widzenia medycyny jest znacznie lepszy niż cesarskie cięcie.

Wykorzystanie podkładów poporodowych

podkłady poporodowe canpolKiedy dziecko się rodzi przez kanał rodny, to dochodzi do wielu uszkodzeń, które powodują późniejsze krwawienie. Najintensywniejsze jest w pierwszych dobach po porodzie, gdyż rany są świeże. Jednak z czasem zaczynają się goić, a krwawienie z dróg rodnych staje się coraz mniej obfite, aż w końcu zanika. Właśnie w tych pierwszych dniach i tygodniach po narodzinach dziecka, świeżo upieczonym mamom przydadzą się podkłady poporodowe Canpol, charakteryzujące się dużą chłonnością. Poczucie komfortu w czasie połogu jest szczególnie ważne dla kobiety, dlatego powstały specjalne podkłady, które pomimo, że są stosunkowo cienkie, to potrafią pochłonąć znacznie ilości płynu. Co najważniejsze, mają one odpowiednio wyprofilowany kształt, który idealnie pasuje do bielizny i nie sprawia dyskomfortu. Posiadają miękką i oddychającą powłokę zewnętrzną, dzięki czemu skóra się nie poci, a to znacznie przyśpiesza gojenie się ran. Specjalny wkład żelujący szybko pochłania i odseparowuje wilgoć od ciała, co daje poczucie komfortu. Podkłady także neutralizują nieprzyjemne zapachy i mogą być noszone przez całą dobę. Dla ułatwienia korzystania z nich, od zewnętrznej strony posiadają pasek z klejem, dzięki czemu nie dochodzi do zmiany ułożenia podkładu.

Firma Canpol jest znana w naszym kraju od wielu lat, gdyż oferuje kobietom szeroki asortyment produktów stosowanych w trakcie połogu i ciąży. Ponadto posiada w swojej ofercie artykuły dla noworodków i niemowląt, z których mamy powszechnie korzystają.

Comments are closed.