Części ogrodnicze Stiga

Części ogrodnicze Stiga

Wszystkie sprzęty gospodarstwa domowego wcześniej czy później potrzebują naprawy, wymiany na nowe. Przy codziennym użytkowaniu eksploatują się części i po określonym czasie trzeba podjąć odpowiednie kroki powodujące przywrócenie urządzeń do stanu pozwalającego sprawne ich wykorzystanie. Godnymi polecenia są elementy wyposażenia kosiarek Stiga.

Rodzaje wyposażenia ogrodniczego Stiga

części stigaNaprawa kosiarek czy traktorków wymaga zakupienia nowych urządzeń bądź ich naprawy. W celu przywrócenia używalności naszych sprzętów najlepiej zaopatrzyć się w części stiga. W swojej ofercie producenci posiadają liczne elementy służące do wymiany zużytych składników maszyn. Można znaleźć na przykład oryginalne zestawy noży do kosiarek Stiga w różnych rozmiarach, linki do sprzęgła czy inne linki służące do zmiany biegów prędkości. Natomiast do traktorków Stiga można dokupić także listwy tnące. Bardzo często wymienia się linki hamulca do silnika – psuje się on w prawie każdej kosiarce spalinowej. Taką część można również zakupić w ofercie Stiga. Dla klientów używających kosiarek Stiga umożliwia się zakup linki cięgnowej gazu, pasek napędu jazdy czy pasek klinowy, który pasuje również do innego wyposażenia ogrodniczego mianowicie do odśnieżarek. Kolejnym elementem, który wymaga wymiany jest dźwignia zatrzymywania napędu Stiga oraz dźwignia hamulca silnikowego. Użytkownicy kosiarek wymieniają także w swoich urządzeniach koła pasowe z łożyskiem, samo łożysko i koła podporowe agregatu tnącego.

Gdy zakup nowego urządzenia w gospodarstwie domowym przekracza nasze możliwości finansowe sensownym rozwiązaniem staje się wymiana wadliwego elementu. Wtedy wyrzucamy starą część i zastępujemy ją nową, sprawną. Do naszej kosiarki czy traktorka ogrodniczego najlepszą opcją będzie dokupienie części Stiga, gdyż jakość tych przyborów jest satysfakcjonująca dla każdego nawet wymagającego klienta.

Comments are closed.