Czym jest zamgławianie wysokociśnieniowe?

Czym jest zamgławianie wysokociśnieniowe?

Przyszło nam żyć w dobie pandemii, toteż mocno wzrosło zainteresowanie nie tylko osobistymi środkami do dezynfekcji, ale także usługami obejmującymi profesjonalne odkażanie pomieszczeń mieszkalnych oraz samochodów.

Specjaliści od zamgławiania wysokociśnieniowego

zamgławianie wysokociśnienioweMetod na bezpieczne, szybkie i bezinwazyjne dezynfekowanie pomieszczeń nie jest wiele, ale jedną z tych, które warto polecić jest zamgławianie. To zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem specjalnego urządzenia, które rozprowadza cząsteczki wybranego środka chemicznego za pomocą bardzo wysokiego ciśnienia, dzięki czemu mają one postać mgły. Jest to bardzo skuteczna metoda, albowiem cząsteczki dostają się wówczas nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Ważne jest też iż zamgławianie trwa raczej nie więcej niż sześćdziesiąt minut – przy średniej wielkości mieszkaniu. Zatem jest to nie tylko skuteczna i efektywna metoda, ale też nie trwa długo. Czego powiedzieć nie można o innych metodach dezynfekcji, przy których zachodzi konieczność opuszczenia zajmowanego lokum na jakiś czas, jak również wyniesienia z niego wszelkiej elektroniki oraz mebli, obrazów, etc. Zamgławianie wysokociśnieniowe jest niedrogie, albowiem zapłacimy za nie w zależności od od metrażu odkażanej powierzchni, toteż, w najgorszym wariancie, zapłacić możemy 150-200 złotych. Warto też podkreślić, że jest to usługa, która cieszy się aktualnie bardzo dużym powodzeniem, tak wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dzięki przeprowadzeniu zamgławiania pozbędziemy się bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, a także innych mikroorganizmów, jak na przykład, roztocza kurzu domowego. Ważne jest też, że po odkażaniu tą metodą, jeszcze przez długi czas, utrzymuje się w pomieszczeniach, charakterystyczny, bardzo przyjemny zapach.

Comments are closed.