Dobre efekty stosowania aloesu na włosy

Dobre efekty stosowania aloesu na włosy

Moja koleżanka od zawsze miała spore problemy z włosami. Ogólnie jest bardzo ładną dziewczyną, która niestety ma bardzo cienkie włosy. Ona zawsze stara się to jakoś maskować. Jednak ja wiem, że jest to dla niej dość poważy problem.

Zakup kosmetyków z aloesem do włosów przez koleżankę

aloes foreverW sumie te włosy jej się tak bardzo osłabiły w okresie dojrzewania. Ostatnio czytam dużo na tematy związane ze zdrowiem i urodą bo na tym też po części polega moja praca. I tak właśnie całkiem przypadkowo wpadłam na bardzo ciekawy artykuł. Były tam informacje o właściwościach aloesu. Okazuje się, że preparaty z aloesem wzmacniają włosy. Po prostu działają w ten sposób, że przyspieszają krążenia krwi. I dlatego dostarczają do drobnych naczyń bogatą gamę witamin i minerałów. W rezultacie cebulki włosa i skóra są bardziej odżywione i włosy są wtedy mocniejsze. Powiedziałam o tym koleżance. Powiedziała mi, że w sumie nigdy nie używała jeszcze aloesu na włosy. Stwierdziła, że najlepsze są kosmetyki aloes forever, które są dostępne w sklepie internetowym. Zamówiła więc właśnie tam całą serię preparatów do włosów. Był tam szampon z aloesem a także odżywka i maska silnie regenerująca. Gdy dostała te kosmetyki od razu zaczęła je stosować a ja byłam bardzo ciekawa efektów. Oczywiście nie wszystko będzie widoczne od razu. Jednak po jakimś czasie koleżanka powiedziała, że ma wrażenie, że jej włosy stają się silniejsze. A do tego zauważyła też, że dużo mniej ich wypada.

Po kilku miesiącach można było zauważyć, że włosy po prostu wyglądają lepiej. Były grubsze i miałam wrażenie, że jest ich po prostu więcej. Koleżanka powiedziała, że teraz na pewno nie wróci do tych kosmetyków jakie stosowała wcześniej. Bo z tych jest po prostu bardzo zadowolona i liczy, że będzie jeszcze lepiej.

Comments are closed.