Drony na prezent na Boże Narodzenie

Drony na prezent na Boże Narodzenie

Zbliża się okres kupowania prezentów na Boże Narodzenie. Rodzice biegają po sklepach w poszukiwaniu najlepszych podarków, dla swoich dzieciaków. Niektórzy wiedzą co chcą kupić. Ich pociechy uwielbiają jakąś kreskówkę, więc cokolwiek by nie dostali, jeśli tylko będzie przyozdobione odpowiednim bohaterem, będzie dla nich powodem do radości.

Dron to prezent, z którego ucieszy się każdy!

dronyInni patrzą na półki i szukają czegoś co mogłoby rozbudzić kreatywność ich dzieci, nauczyć ich nowych rzeczy, podnieść ich umiejętności językowe, pomóc w nauce. Chcą by ich maluch się dobrze rozwijał i poza zabawą, chcą mu zaoferować także naukę. Niektórzy wolą jednak kierować się przemijającymi modami, trendami, tym co ma synek czy córka sąsiada albo dzieciaki kolegów z pracy i dlatego kupują dzieciakom drony. Drony to nowe zdalnie sterowane samoloty, tyle że dużo bardziej zaawansowane. Nie tylko są bardziej precyzyjne, ale też szybciej latają, wyżej się wznoszą, mają szereg dodatkowych funkcji. Możemy przykładowo bez ruszania się z leżaka na podwórku przynieść sobie zabawkę, która leży na drugim końcu działki. Quadrocopter to świetna zabawa, szczególnie dla leniwych. Czy jednak jest to dobry pomysł dla dziecka? Dzieci jak wiadomo szybko wyrastają z niektórych rzeczy, szybko się nudzą, więc czy wydawanie kilku tysięcy złotych na taki prezent, który mogą rzucić w kąt po kilku użyciach ma jakikolwiek sens? Jeśli maluch jest zainteresowany takimi rzeczami, to można mu kupić samochody zdalnie sterowane, które można kupić już za kilkadziesiąt złotych i dopiero jeśli maluch będzie tym dalej zainteresowany, to możemy w przyszłości kupić dron.

Nie ma sensy wydawać fortuny na takie ekstrawaganckie podarki na Boże Narodzenie. Lepiej jest kupić coś symbolicznego, a nie dron z kamerą. Dziecko może nie od razu zrozumie nasze intencje, ale w przyszłości będzie nam wdzięczne.

Comments are closed.