Gdzie w Warszawie wyczyszczę tapicerkę samochodową?

Gdzie w Warszawie wyczyszczę tapicerkę samochodową?

Ostatnio wiozłam swojego siostrzeńca na dodatkowe zajęcia po szkole. Siostra nie mogła go odebrać tego dnia z lekcji, dlatego jej pomogłam. Traf chciał, że chłopiec wylał na tapicerkę w moim samochodzie picie. Była to słodka lemoniada, dlatego została po niej duża plama. Ponieważ tapicerka jest jasna, plama była bardzo mocno widoczna. Musiałam się jej pozbyć.

Udało mi się wyczyścić tapicerkę w samochodzie

czyszczenie tapicerki samochodowej warszawaPróbowałam zrobić to domowymi sposobami, ale nic one nie dały. Albo źle się do tego zabierałam, albo po prostu plama była już zaschnięta i wymagała bardziej profesjonalnych środków. Musiałam więc znaleźć miejsce, które oferuje czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa to duża miejscowość, dlatego nie miałam z tym żadnego problemu. Jeszcze tego samego dnia udałam się do polecanej myjni samochodowej, która zajmowała się także czyszczeniem samochodów w środku i praniem tapicerek. Siedziba tej firmy znajdowała się w samym centrum Warszawy, dlatego nie miałam problemu z jej znalezieniem i dojazdem na miejsce. Na miejscu nie musiałam na nic czekać, ponieważ specjaliści od razu zabrali się za czyszczenie auta. Najpierw odkurzyli tapicerkę, ponieważ okazało się, że w zagłębieniach foteli znajduje się całkiem sporo okruszków. Następnie zabrali się za pranie tapicerki za pomocą odkurzacza działającego pod ciśnieniem. Poszło im to naprawdę szybko i sprawnie.

Byłam bardzo zadowolona, tym bardziej że dobrali oni odpowiednie środki czystości. Były to ekologiczne produkty, które praktycznie nie miały zapachu, dlatego od razu po wypraniu i wysuszeniu tapicerki, mogłam wsiadać do auta. Zupełnie nie było czuć zapachu prania. To było dla mnie istotne, ponieważ jestem alergiczką i obawiałam się, że przez takie pranie, później będę bez końca kichać we własnym aucie.

Comments are closed.