Gustowne meble biurowe

Gustowne meble biurowe

Otwieranie nowego oddziału firmy zawsze jest dla mnie z jednej strony bardzo pozytywnym i szczęśliwym wydarzeniem, ale z drugiej strony jest to też zawsze trochę stresujące. Jestem współwłaścicielem sieci kancelarii prawnych połączonych z biurami rachunkowymi i w zeszłym tygodniu otworzyliśmy kolejną już filię, tym razem w Poznaniu. Dużo czasu zajęło mam wybranie odpowiedniego wyposażenia do nowej filii.

Meble biurowe musiały być solidne i eleganckie

producent mebli biurowychOprócz zatrudniania najlepszych adwokatów i księgowych naszej firmie bardzo zależy też na tym żeby biura, w których przyjmujemy klientów były nowoczesne i urządzone z ciekawym pomysłem. Razem ze wspólnikami szukaliśmy takich mebli, które będą w dobrej cenie ale będą też miały fajny dizajn i będą wyprodukowane z materiałów o dobrej jakości. Chcieliśmy by meble były z ciemnego drewna, ponieważ wydają się one nam bardzo eleganckie. Bardzo zależało nam oczywiście również na wygodzie naszych pracowników, dlatego szczególną uwagę zwracaliśmy na krzesła biurowe, tak żeby były zdrowe dla kręgosłupa naszych pracowników. Ze względu na tak duże zamówienie producent mebli biurowych, którego wybraliśmy przyznał nam całkiem spory rabat, o który nawet nie prosiliśmy. Oczywiście bardzo nas, czyli właścicieli, to ucieszyło i sprawiło, że pewnie przy kolejnych projektach i w razie potrzebny kupna mebli znów zgłosimy się do tej firmy. 

Pracownicy mojej filii w Poznaniu mówią, że wyposażenie biura jest naprawdę świetnej jakości i, że ogólnie aranżacja wszystkich wnętrz jest na bardzo wysokim poziomie, Nasz zaufany architekt naprawdę dał z siebie wszystko i zaprojektował takie wnętrza, które wyglądają bardzo profesjonalnie ale jednocześnie są też ciekawe i nowoczesne. Najważniejsze żeby klienci czuli się w takim wnętrzu komfortowo.

Comments are closed.