Kilka rzeczy niezbędnych w ogrodzie – pułapka na krety

Kilka rzeczy niezbędnych w ogrodzie – pułapka na krety

O tym, że w ogrodzie przydają się takie sprzęty jak sekator do obcinania gałęzi, kosiarka do trawy, czy grabie do zagrabiania na przykład liści jesienią wie nawet małe dziecko. Wymienione sprzęty to minimum, które posiadać musi każdy, nawet początkujący, ogrodnik, działkowiec czy sadownik.

Pułapka na krety przydaje się w ogrodzie

pułapka na kretyNa rynku pojawiają się jednak stale nowe produkty, które jak zapewniają producenci są obowiązkowym wyposażeniem i nie ma możliwości aby ogród czy działka były bez nich piękne. Postanowiliśmy to sprawdzić i z tej cały masy wymyślnego i przekombinowanego sprzętu ogrodniczego, od którego dosłownie uginają się sklepowe półki wybrać i opisać dla państwa tylko te naprawdę warte uwagi. Pierwszym wyborem, który nie dość, że nas zaskoczył (nie wiedzieliśmy nawet, że istnieje coś takiego jak pułapka na krety)to jeszcze po przemyśleniu okazał się naprawdę fajnym, tanich i potrzebnym gadżetem. Mowa mianowicie o siatce przeciw kretom. Tak dokładnie, istnieje coś co jest doskonałym rozwiązaniem na problemy wszystkich tych, którzy do tej pory nie mogli sobie z kretami poradzić. Siatka na krety to bardzo prosta konstrukcja przypominającą zwykłe siatkowe ogrodzenie jakich pełno, którą rozkłada się w miejscu, gdzie krety lubią się pojawiać. Nie dość, że jest tania to jeszcze podobno bardzo skuteczna. Drugim gadżetem ogrodnika jest siatka cieniująca. Jest zadaniem jest z kolei osłona roślin przez zbytnim promieniowaniem słonecznym. Jej zalety docenią na pewno wszyscy ci, którzy mają problem z usychającymi od słońca roślinami latem.

Również do nabycia w sklepach ogrodniczych za kilka złotych. Przedstawione produkty są tanie, proste w swej konstrukcji oraz ewentualnym użyciu, łatwo dostępne a także są metodą na często wstępujące w ogrodach czy na działkach problemy.

Comments are closed.