Klienci chętnie naprawiają u nas auta

Klienci chętnie naprawiają u nas auta

Mój tata jest mechanikiem samochodowym. Jego warsztat jest bardzo znany w naszym mieście. Tata zaczynał naprawiać auta w naszym domu w garażu ale widząc ile ma klientów to postanowił kupić spory teren, na którym wybudował firmę. Zatrudnia kilku mechaników i dba o wszystkich klientów. Zna się na wszystkich autach i to klienci doceniają polecając mu swoje samochody.

Warsztat jest doceniany przez klientów

auta niemieckie częściJa pomagam w prowadzeniu biznesu. Jestem odpowiedzialna za przygotowywanie zamówień a także pilnuję wszystkich terminów napraw. Kontaktuję się z klientami i informuję co trzeba naprawić kiedy to zostanie już ustalone przez mechaników i jaki będzie koszt. Klienci nie zawsze decydują się na części oryginalne, spora ilość klientów korzysta z zamienników. Nasze części zamienne, które zamawiamy są bardzo dobrej jakości. To jest bardzo ważne w tym biznesie. Auta niemieckie części są doceniane przez klientów. Mamy sporą ilość klientów z autami sprowadzonymi z Niemiec. W większości te auta są bardzo zadbane i nie wymagają napraw. Sporadycznie coś się z nimi dzieje. Tata zazwyczaj wymienia oleje, płyny jakieś hamulce czyli takie rzeczy, które się robi raz na jakiś czas. Z innymi autami ma więcej pracy ale wiadomo, że w tej branży trzeba mieć co naprawiać żeby zarobić na wszystko. Tata nie narzeka na ilość klientów. Ja staram się zawsze żeby właściciele aut byli dobrze poinformowani o wszystkich terminach i kosztach i żeby chętnie do nas wracali.

Tata jest zadowolony z mojej pracy. Znam się na częściach samochodowych pewnie lepiej jak nie jeden mężczyzna. Uważam, że to jest bardzo ważne i przyda mi się jeszcze nie raz w życiu codziennym. Sama lubię jeździć samochodami. Mam niemieckie auto i jestem z niego zadowolona bo dobrze się spisuje. 

Comments are closed.