Klienci doceniają koparki i ładowarki

Klienci doceniają koparki i ładowarki

Zdecydowałem się zakupić koparkę. Już jakiś czas się nad tym zastanawiałem i ostatecznie odważyłem  się spróbować swoich sił w tym biznesie. Udało mi się uzyskać dofinansowanie ze środków z urzędu pracy dla osób, które rozpoczynają swoją działalność gospodarczą. Koleżanka, która pracuje w urzędzie pracy pomogła mi napisać biznes plan.

Wielu klientów korzysta z usług koparek

usługi koparko ładowarką bydgoszczByłem taki szczęśliwy, że się wszystko zaczęło układać. Koparkę kupiłem od znajomego. Pracuje on w firmie, która produkuje koparki i nie tylko. Wiedziałem, że mają wyprzedaż towarów i kolega załatwił mi dodatkowy rabat. Mogłem zacząć swoje usługi. Wiosna to najlepszy czas w tym biznesie. Wiele klientów zaczyna szukać osób do prac w swoim ogrodzie. Poza tym zaczyna się okres budowania domów i tak dalej więc to był czas dla mnie żebym rozwinął swoją firmę. Postanowiłem zainwestować w ogłoszenie w Internecie, i gazecie lokalnej. Klienci musieli się dowiedzieć o istnieniu mojej firmy. Usługi koparko ładowarką Bydgoszcz chciałem świadczyć w tygodniu a także w weekendy. Wiedziałem, że na początku moje ceny musza być konkurencyjne bo sporo było firm, które prowadziły taki sam biznes w naszej okolicy. Na początku klienci obawiali się, że nie mam doświadczenia. Ja jednak na swoim koncie miałem sporo doświadczenia w tej branży. Do tej pory pracowałem jeżdżąc koparką w firmie zagranicznej. Postanowiłem otworzyć swoją firmę, żeby być bardziej niezależny. Chciałem pracować dla siebie żeby mieć satysfakcję z tego co robię.

Z dnia na dzień klienci zaczęli się do mnie przekonywać. Każde moje usługi koparko ładowarką Bydgoszcz były doceniane przez moich klientów. Zaczęto mnie polecać rodzinie i wśród znajomych  a to jest najlepsza reklama. Byłem bardzo zadowolony i zmotywowany do pracy.

Comments are closed.