Kompleksowy aut detailing

Kompleksowy aut detailing

Dla laika pielęgnacja samochodu jest dość prostą czynnością, bo sprowadza się do jego umycia, osuszenia i odkurzenia wnętrza. Jednak takim powierzchownymi działaniami niewiele wskóramy, jeżeli lakier jest zniszczony i zaniedbany.

Na czym polega car detailing?

auto detailing gdańskW kraju działa nawet kilkanaście tysięcy przeróżnych samoobsługowych i ręcznych myjni samochodowych, które świadczą usługi myjąco – pielęgnujące. Efekt takich działań jest krótkotrwały i przeważnie niebyt dokładny, ponieważ nie mają wpływu na źródło problemu, jakim najczęściej jest zła jakość powłoki lakierniczej.  Nie jest tajemnicą, że producenci samochodowi coraz częściej stosują do malowania karoserii lakierów ekologicznych na bazie wody, które mają znacznie gorszą jakość i też odporność na uszkodzenia. Jeżeli chcemy, aby powłoka lakiernicza na naszym pojeździe wyglądała idealnie, to koniecznie trzeba skorzystać z pomocy specjalistów. Idealnie sprawdzi się auto detailing Gdańsk jest miastem, w którym na pewno znajdziemy niejeden salon świadczący takie usługi. Przede wszystkim car detailing polega na kompleksowym odnawianiu i konserwowaniu powłoki lakierniczej oraz renowacji karoserii. Przeważnie w ciągu kilku lat od od opuszczenia murów salonu samochodowego, powłoka lakiernicza pokrywa się setkami drobnych zarysowań, odpryskami czy zmatowieniami, które nie wyglądają estetycznie. Dzięki usłudze detailingu można się ich szybko pozbyć oraz przywrócić  karoserii dawny blask i głębię koloru. To samo się tyczy tapicerki.

Głównym założeniem car detailngu jest podniesienie wartości rynkowej pojazdu, poprzez profesjonalne usługi renowacyjne, pielęgnujące i zabezpieczające karoserię oraz tapicerkę. Nie są to tanie usługi, ale ich efekt końcowy może zaskoczyć niejednego kierowcę.

Comments are closed.