Kto zorganizuje moje wesele we Wrocławiu?

Kto zorganizuje moje wesele we Wrocławiu?

Nie wiem czy moim szczęściem, czy pechem jest to, że uwielbiam swoja pracę. Jestem weterynarzem nie tylko z zawodu, ale i powołania. Spędzam ze zwierzętami mnóstwo czasu i ciągle jestem w pogotowiu. Podobnie mój narzeczony. Gdy mi się oświadczył, a ja się zgodziłam, zastanawialiśmy się, kto zorganizuje nam wesele.

Czy łatwo jest zorganizować wesele?

organizacja wesel wrocławOboje doszliśmy do wniosku, że żadnemu z nas nie chce się za bardzo poświęcać na to czasu, ale chcemy wziąć ślub. Dla nas wystarczyłoby przyjęcie na kilkanaście osób, ale nasze rodziny widziały to inaczej. Na naszym wrocławskim weselu miało być około stu osób. Podrzuciłam pomysł byśmy zlecili jakiejś firmie organizację naszego przyjęcia. Finansowo mogliśmy sobie na to pozwolić; tym bardziej, że czas, który mielibyśmy przeznaczyć na sprawy organizacje spędzilibyśmy oboje w przychodni. Ktoś zająłby się muzyką, salą, dekoracjami, a my weszlibyśmy na gotowe. Wesele marzenie – dla nas! Wydawało mi się, że widziałam, gdzieś ogłoszenie organizacja wesel wrocław i teraz chciałam je odnaleźć. Udało mi się to i nie zwlekając zadzwoniłam pod podany numer. Umówiłam nas na następny dzień. Już po spotkaniu, oboje z Marcinem byliśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy uczestniczyć tylko w wyborze lokalu i jakiejś podstawie cateringu, a całą resztą, lub przynajmniej większością formalności organizatorzy wesela. Nie musiałam się zastanawiać, który kolor kwiatów będzie pasował do koloru krzesełek oraz czy smak zupy ma wpływ na zachowanie gości.

Najważniejsze dla mnie było to, że Marcin formalnie miał zostać moim mężem, kochamy się wzajemnie, a w życiu obydwoje byliśmy spełnieni. Dla jednych organizowanie przyjęcia jest czymś fascynującym, a dla innych będzie koniecznością. I Marcin, i ja wolimy razem, w tym czasie robić coś innego, a konieczności zlecić profesjonalistom.

Comments are closed.