Ledowe rewolucje

Ledowe rewolucje

Pewnego zimnego kwietniowego dnia, wracając do domu z codzinnych zakupów, zauważyłem, że grupa ludzi, zapewne elektromonterów wiesza coś na kształt telebimu na przeciwko mojego mieszkania. Niefortunnie znajduje się na tej wysokości moja sypialnia.

Led zrewolucjonizowały wiele aspektów naszego życia

LEDByłem pewny, że teraz na pewno będę musiał zamontować u siebie rolety, bo światło telebimu nie da mi spać w nocy. Niewiele sie pomyliłem, do wieczora telebim już świecił jasnym światłem nie dając mi zasnąć. Po nieprzespanej nocy udałem się kolejnego dnia do pracy, zauważyłem, że nie tylko ja miałem taki problem, na całej ulicy co jakiś czas wisiały telebimy LED. Pocieszony faktem, że nie tylko ja miałem nieprzespaną noc udałem się do pracy. Ku mojemu zdziwieniu dyrektor firmy, wraz ze współpracownikami dyskutował o czymś przed wejściem do budynku, jak się za chwilę okazało trwają prace remontowe do jutra i dzisiaj mamy wolne. Korzystając z okazji poszedłem do sklepu zakupić rolety, oraz nowy budzik. Czytałem w internecie, że są takie które mają w sobie tablice led, więc taki zakupiłem. Po założeniu rolet, kolejna noc była nocą przespaną. Udałem się do pracy, a tam czekało mnie miłe zaskoczenie, oświetlenie biur zmieniło się, zamiast męczącego światła było jasne, białe ledowe światło. Panele led były umieszone co pare metrów w suficie. Stare komputery z wyświetlaczami lcd zostały zastąpione nowymi, szybkimi komputerami posiadającymi wyświetlacze led.

Po tej zmianie, po raz pierwszy wyszedłem z pracy nie czując zbytniego zmęczenia. Oświetlenie ledowe jest jak najbardziej na korzyść, pod warunkiem że telebim nie wisi na przeciw Twojej sypialni.

Comments are closed.