Lekkie etui na iphone’a

Lekkie etui na iphone’a

Telefon dla wielu użytkowników jest najważniejszym przedmiotem, bez którego nie ruszają się z domu. Oczywiście im częściej jest używany, tym większe szanse na pojawienie się na nim zarysowań, pęknięć czy też groźniejszych uszkodzeń.

Z czego jest wykonane etui na iphone’a?

etui iphone 8Bez względu czy mamy telefon za sto – trzysta czy za kilka tysięcy złotych, to na pewno znajdują się w nim dane, których nie chcemy utracić. W związku z tym jego uszkodzenie, powodujące zniszczenie karty głównej, byłoby ogromną stratą. Można tego uniknąć, jeżeli od samego początku chroni się telefon przed uszkodzeniami i wstrząsami. Wielu użytkowników wyznaje zasadę – im droższy mamy model telefonu, tym lepszej jakości powinien być pokrowiec. Jednakże nie zawsze cena idzie w parze z jakością. Etui iphone 8 jest dostępne już za niecałe czterdzieści złotych, a jest jednym z lepszych na rynku. Ważna jest jakość wykonania i użyte materiały, które powinny być wytrzymałe i bezpieczne. Popularne etui na iphone’a 8 składa się z trzech elementów: szkła hartowanego, plecków i przedniego panelu, które się ze sobą łączą za pomocą mocnych magnesów, dzięki czemu telefon zawsze pozostaje na właściwym miejscu. Tylna obudowa oraz szkło ochronne wykonane jest ze szkła hartowanego, które są wyjątkowo odporne na zarysowania i pęknięcia. Natomiast tył stanowi aluminium lotnicze, które od wewnętrznej strony posiada specjalną piankę, która chroni aparat przed zarysowaniami. Delikatne wybrzuszenie w miejscu obiektywu, chroni go przed zniszczeniem.

Pokrowce na telefony mogą być wykonane z różnych materiałów, które bardziej lub mniej je chronią. Nie zawsze ich cena idzie w parze z jakością, dlatego też nie warto się nią kierować. Etui nie musi być markowe, ważne żeby było idealnie dopasowane do telefonu.

Comments are closed.