Modny ciuszek dla dziewczynki

Modny ciuszek dla dziewczynki

Za kilka miesięcy jadę w odwiedziny do mojej siostry. Ponieważ dzielą nas spore kilometry, rzadko się widujemy. Uwielbiam jednak nasze spotkania, są to zawsze pełne radości chwile. Moja siostra ma dwie śliczne córeczki dlatego pomyślałam, że muszę kupić im jakiś fajny ciuszek.

Komplet dresowy dla dziewczynki

dresy dla dziewczynekZastanawiałam się nad sukienkami w kratkę ale niestety nie było dwóch takich samych w ich rozmiarach. Z resztą mają już tyle sukienek, że nie wiem czy akurat ten wybór byłby dobry. Kiedy chodziłam w sklepie i rozglądałam się, zauważyłam śliczne dresy dla dziewczynek. Były dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i w pełnej rozmiarówce. Do wyboru były dresy bawełniane, uniwersalne i ocieplane. Zastanawiałam się również nad welurowymi, ponieważ były dostępne w kolorze pięknej, soczystej zieleni i z motywem koloru delikatnej limonki. Bardzo mi się podobały. Ostatecznie jednak wybrałam te z bawełny, lekko ocieplane. Były bardzo miłe w dotyku a ponieważ jest już jesień pomyślałam, że warto aby dziewczynki mogły je nosić w chłodniejsze dni. Młodszej wybrałam różowy dresik a starszej niebieski z różowymi motywami. Oba dresy składały się z gładkich spodni z kieszeniami oraz bluzy z kapturem. Bluzy były zamykane na suwak i po prawej stronie miały wyszyty delikatny wzór kwiatowy. Widać było, że dresy były szyte z wielką starannością i wykonane były z bawełny najwyższej jakości. Najważniejsze jednak, że wiedziałam, że będą wygodne podczas codziennych zabaw i spacerów. Nie da się ukryć że bluza i spodnie dresowe w komplecie to duże ułatwienie, dzięki któremu nie musimy głowić się czy wszystko do siebie pasuje.

Kiedy tylko wróciłam do domu od razu spakowałam dresiki dla dziewczynek w torbę prezentową i schowałam do torby, ponieważ bałam się, że z roztargnienia zapomnę je zabrać. Byłam bardzo zadowolona z zakupu, nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła wręczyć podarunek dziewczynkom.

Comments are closed.