Nano złoto stosowane na skórę twarzy

Nano złoto stosowane na skórę twarzy

Każdą kobietę prędzej czy później dotykają problemy ze skórą na twarzy. Kobiety zmagają się z trądzikiem, przebarwieniami, zmarszczkami czy podrażnieniami skóry. Już spory czas temu usłyszałam o nano srebrze. Bardzo długo przemywałam nim swoją twarz i większość moich problemów zniknęła. Teraz odkryłam nano złoto. Czy te dwa preparaty różnią się od siebie?

Srebro koloidalne a złoto koloidalne

złoto koloidalneOba specyfiki kosztują kilkadziesiąt złotych. Polecane są zarówno do stosowania zewnętrznego jak wewnętrznego. Działają na wiele schorzeń jednak ja głównie skupiłam się na skórze mojej twarzy, z którą mam problemy od bardzo wielu lat. Srebro koloidalne pomogło mi w walce z trądzikiem dzięki swoim właściwościom przeciwgrzybicznym i przeciwbakteryjnym. Jednak szukałam jeszcze czegoś co będzie miało wpływ na inne aspekty pielęgnacji skóry. I wtedy znalazłam złoto koloidalne. Złoto od bardzo dawna wykorzystywane jest w zabiegach kosmetycznych. Dostępne są przecież maseczki i kremy zawierające ten pierwiastek. Istnieje również zabieg podczas którego pod skórę aplikuje się złote nici. Mają one wpływ na opóźnienie procesu starzenia się skóry. Podobne działanie na złoto koloidalne. Rozwór nawilża skórę, wspomaga walkę ze zmarszczkami i odbudowuje włókna kolagenowe w skórze. Oprócz tego tak jak srebro, wspomaga walkę z trądzikiem, przebarwieniami i podrażnieniami skóry. Dogłębnie oczyszcza skórę i sprawia, że twarz wygląda zdrowo oraz promieniście. Pomaga leczyć poparzenia skóry i wykwity skórne.

Jednak warto też wspomnieć o jego działaniu wewnętrznym. Chociaż sama używam preparatu jedynie zewnętrznie to złoto koloidalne ma swoje zastosowanie również w leczeniu reumatyzmu. Preparat może być wstrzykiwany lub pity w niewielkich ilościach ponieważ działa przeciwzapalnie.

Comments are closed.