Nowoczesne depozytory na klucze

Nowoczesne depozytory na klucze

Nie jednemu z nas zdarzyło się pracować w miejscu, w którym znajdowało się bardzo wiele pomieszczeń. Rozpoczynając tam pracę z pewnością niejednokrotnie chcieliśmy otworzyć drzwi kluczem, który wcale do nich nie pasował. Główną tego przyczyną był bałagan w kluczach. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam depozytory.

Depozytory sposobem na porządek w kluczach

depozytory na kluczePewnie nie raz zdarzyło Ci się w pracy zastanawiać kto jest w posiadaniu klucza którego aktualnie poszukujesz i jak znaleźć taką osobę oraz kiedy i w które miejsce zwrócić klucz. Aby rozwiązać te problemy powstały depozytory na klucze, które cieszą się coraz większą sławą w Instytucjach Użytku Publicznego, bankach, ośrodkach wypoczynkowych, szpitalach. Możliwość otrzymania i oddania klucza z urządzenia następuje po zbliżeniu karty i podaniu kodu PIN. Dzięki przypisaniu konkretnych kluczy do danej osoby mamy pewność, że nie sięgnie ona po inny, do którego nie została uprawniona. Po każdym zdaniu oraz pobraniu klucza generowany jest raport, na którym widnieje godzina oraz numer klucza, który został pobrany oraz do kogo trafił. Urządzenie podłączone jest do lokalnej sieci oraz centrali alarmowej przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Depozytory dzięki systemowi zabezpieczeń nie potrzebują całodobowej ochrony dlatego mogą być umieszczane w miejscach ogólnodostępnych w budynku, takich jak korytarz czy recepcja.

Dzięki depozytorom zarządzanie kluczami staje się bajecznie proste. Kiedy klucz nie jest dostępnym, na wyświetlaczu pojawią się wszystkie informacje pozwalające odnaleźć go takie jak data operacji, nazwa użytkownika, dane kontaktowe (na przykład numer telefonu komórkowego). Możemy również zadecydować do których funkcji ma mieć dostęp dany użytkownik, a do których nie.

Comments are closed.