Po co robić wesele?

Po co robić wesele?

Kiedy już poznamy tą idealną dla siebie partnerkę i po wielu spotkaniach i rozmowach i wspólnie spędzonych chwilach decydujemy się sformalizować nasz związek to dopiero wtedy dowiemy się jak wiele pracy jeszcze nas czeka.

Dlaczego należy robić wesele?

Zespół weseleNo bo przede wszystkim należy zebrać odpowiednią ilość gotówki aby pomyśleć o organizacji ślubu i wesela. W końcu wesele to nie tylko chęci, ale też i bardzo duże wydatki. Na przykład sama fotografia ślubna nie należy do najtańszych, ale być musi. Tak samo jak musi być zespół muzyczny, bo nikt sobie nie wyobraża wesela bez muzyki i tańców i wódki. A zagwarantować może to tylko i wyłącznie odpowiednia oprawa muzyczna o którą zadba właśnie zespół na wesele. Najlepiej wybrać zespół, który jest polecany przez rodzinę i znajomych, ponieważ wiadomo wtedy, że taki zespół się sprawdzi i będziemy się przy nim bardzo dobrze bawić. A zabawa na weselu jest rzeczą najważniejszą i jeśli nie zapewnimy tego swoim gościom, to Ci pójdą do domu niepocieszeni i na każdej imprezie rodzinnej zostaniemy obsmarowani i obrzuceni błotem i będzie się tak działo przez najbliższych kilka jak nie kilkanaście lat. Oczywiście warto pamiętać, że organizując wesele robimy to dla siebie , nie dla innych.

Więc jeśli nas na to nie stać, to nie warto się zapożyczać żeby zrobić innym dobrze, tylko lepiej wydać te pieniądze na jakieś inne ważne rzeczy jak choćby mieszkanie czy samochód lub zasłużone wakacje, podczas których będziemy mogli odpocząć od wszystkiego i spędzić czas typowo razem, bo takie chwile się najbardziej liczą dla młodych małżonków.

Comments are closed.