Praktyczna komoda w estetyce art deco

Praktyczna komoda w estetyce art deco

Niedawno zdecydowałam się przeprowadzić do innego miasta. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć niewielkie mieszkanie, które będę mogła kupić. Miałam ogromne szczęście – natrafiłam na lokum, które mi się bardzo spodobało. Jedyne, co chciałam w nim zmienić, to estetykę poszczególnych wnętrz. Lubię ciekawe aranżacje.

Duża komoda w oryginalnym stylu

duża komoda art decoPodczas urządzania wnętrz stawiam na pewien minimalizm. Zazwyczaj rezygnuję z dodatkowych dekoracji, ponieważ wybieram piękne umeblowanie. Praktyczne przedmioty mogą stanowić bardzo ciekawe dekoracje, jeżeli są odpowiednio dobrane. W pokoju dziennym stanęła więc duża komoda art deco. Mebel ten od razu wpadł mi w oko. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takim stylem, postanowiłam więc nieco o nim poczytać. Tego rodzaju meble są bardzo praktyczne, a ich oryginalne formy dodają im uroku. Obłe, geometryczne kształty przyciągają wzrok. Zdecydowałam się umieścić taki mebel w salonie, ponieważ chciałam mieć miejsce, w którym mogłabym schować swoje rzeczy i mieć je zawsze pod ręką. Dzięki temu pomieszczenie to stało się bardziej praktyczne, a przy tym ciekawe. Miałam nadzieję, że oryginalna estetyka komody zachwyci również moich gości. Chciałam, by zawsze się u mnie dobrze czuli, na co wpływ ma również charakter otoczenia. W pięknych wnętrzach człowiek ma o wiele lepszy nastrój.

Nie spodziewałam się, że uda mi się stworzyć aż tak ciekawą aranżację salonu. Jest to pomieszczenie niewielkie, jednak udało mi się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki sporej komodzie zyskałam miejsce, w którym mogę schować najróżniejsze rzeczy. Największą zaletą tego mebla jest jednak jego wygląd, który od razu zwraca uwagę i zachwyca. Dzięki niemu pomieszczenie to jest o wiele piękniejsze.

Comments are closed.