Profesjonalne lakiery Bona

Profesjonalne lakiery Bona

Każdy rodzaj podłogi wymaga odpowiedniego czyszczenia i pielęgnowania, aby na długo cieszyła oko. Najlepsze i najtrwalsze są podłogi drewniane, ale też są najbardziej wymagające. Jeżeli mamy w domu parkiety lub panele drewniane, to warto pomyśleć o ich zabezpieczeniu.

Jaki kolor ma lakier do podłóg?

bona lakieryPłytki na podłodze wystarczy myć wodą z detergentem lub odkurzać, klasyczne panele można przecierać specjalnymi środkami chemicznymi, ale drewnianą podłogę trzeba szczególnie pielęgnować. Drewno chłonie wilgoć i szybko ulega zniszczeniom, jeżeli nie jest właściwie zabezpieczone. Układając w domu parkiet, nie można go zostawić niezabezpieczonego, bo szybko pojawią się na jego powierzchni zarysowania i zagłębienia. Najlepszym i zalecanym przez specjalistów sposobem na zabezpieczenie podłogi przed uszkodzeniami jest jej palowanie lakierem lub olejem. Na rynku znajdziemy wielu producentów takich specyfików, ale zasługującymi na szczególną uwagę są Bona lakiery o wysokiej odporności na uszkodzenia i zarysowania. Firma Bona działa nieprzerwanie od tysiąc dziewięćset dziewiętnastego roku i jest znana z doskonałej jakości produktów do pielęgnacji i zabezpieczania różnego rodzaju podłóg. Lakiery tejże marki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz mogą dawać odmienny efekt na powierzchni drewna. Klienci mogą wybierać lakiery z wykończeniem matowym, pół matowym, ekstra matowym i klasycznym błyszczącym. Dwie warstwy lakieru pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu.

Zabezpieczenie drewnianej podłogi lakierem marki Bona pozwala na przedłużenie jej trwałości na wiele lat, gdyż produkt ten tworzy na niej twardą powłokę. Dzięki temu wylanie wody czy uderzenie o podłogę wazonem czy nawet młotkiem, nie spowoduje jej widocznego uszkodzenia.

Comments are closed.