Profesjonalnie zorganizowana przeprowadzka firmy

Profesjonalnie zorganizowana przeprowadzka firmy

Nad zmianą siedziby swojej firmy zastanawiałem się od dłuższego czasu. Było to poważne przedsięwzięcie, ale po przeanalizowaniu wszystkiego wiedziałem, że zdecydowanie opłacalne. Zorganizowałem więc zebraniu, na którym poinformowałem pracowników o swojej decyzji.

Wynajęcie firmy specjalizującej się w przeprowadzkach

przeprowadzki firm gdańskNie chciałem angażować pracowników w przeprowadzkę, bo zbyt wiele mebli i sprzętu było do przewiezienia. Zdecydowałem, że podejmę współpracę z kimś doświadczonym, kto profesjonalnie organizuje przeprowadzki firm Gdańsk był dość daleko, ale wiedziałem, że za dobre pieniądze znajdę kogoś odpowiedniego. Musiała to być firma, która dysponowała kilkoma autami i zatrudniała sporą ilość pracowników. Zależało mi na przeprowadzce w ciągu jednego dnia. Ustawianiem mebli i podłączaniem sprzętu na miejscu już zajmą się moi pracownicy. Szukałem dość długo takiej firmy, bo terminów brakowało a mi zależało na czasie. W końcu udało mi się znaleźć firmę właśnie z Gdańska, która od razu przyjęła moje zlecenie. Sprawdziłem sobie tę firmę i dowiedziałem się, że przeprowadzkami zajmowała się od ośmiu lat. Pracowali tam sami doświadczeni ludzie i firma miała same pozytywne opnie. Co do kosztu przeprowadzki dogadałem się bezpośrednio z właścicielem i nie była to wygórowana kwota. Przeprowadzka miała miejsce w sobotę. Firma od przeprowadzek przysłała swoich ludzi już o piątej rano i od razu zabrali się do pracy. Byłem zachwycony jakością oferowanych usług. 

Nowa siedziba dawała więcej możliwości, co docenili moi pracownicy. Większość z nich zgodziła się zostać w mojej firmie. Zatrudniałem głównie młodych ludzi bez zobowiązań i zmiana miejsca zamieszkania nie była dla nich problemem. Płaciłem im dużo, co też miało wpływ na ich decyzje.

Comments are closed.