Skuteczność kanapkowej metody przedłużania włosów

Skuteczność kanapkowej metody przedłużania włosów

 

Niejednokrotnie w życiu każdej kobiety zdarza się przełomowy moment i chęć odmiany codziennego wizerunku. W pierwszej kolejności zwykle udajemy się do fryzjera i wykonujemy ostre cięcie. Na początku jesteśmy zadowolone lub też sądzimy, że musimy po prostu przywyknąć do nowego looku. Ale z czasem może pojawić się niestety coraz więcej problemów, choćby ze stylizacją krótkich kosmyków. Na szczęście zawsze możemy zdecydować się na przedłużenie włosów.

Pielęgnacja po przedłużaniu włosów

przedłużanie włosów metodą kanapkowąTego rodzaju usługa pozwala w ciągu kilku godzin odzyskać kosmyki, które zostały ścięte przez fryzjera pod wpływem różnych kobiecych emocji. Możemy wybrać nawet bardzo długą fryzurę i nie trzeba będzie czekać kilku lat na naturalne zapuszczanie. Trzeba jednak pamiętać, aby odpowiednio później dbać o doczepiane włosy. Niestety są one podatne na wilgoć i niesprzyjające warunki atmosferyczne, przez co mogą mocno wyróżniać się od naturalnych kosmyków i niezbyt dobrze się prezentować. Mimo, iż fryzjerzy proponują różne techniki, to klientki najczęściej decydują się na przedłużanie włosów sprawdzoną metodą kanapkową. jest to prosta i szybka w wykonaniu metoda, która w kilka godzin pozwala uzyskać zadowalający efekt. Ważne jednak, aby po usłudze stosować się do zaleceń fryzjera w kwestii codziennej pielęgnacji oraz szczotkowania włosów (bez uszkodzenia doczepów i niewielkich tasiemek znajdujących się na samej górze). Kolejna ważna kwestia to dobór rodzaju włosów. Nie spodziewajmy się naturalnego i pięknego efektu jeśli kupujemy niskiej jakości i tanie doczepki.

Najlepiej postawić na naturalne włosy słowiańskie z wyższej półki cenowej, które można nosić nawet przez kilka lat. To znacznie lepsza i pewniejsza inwestycja. Metoda kanapkowa, dzięki mini tasiemkom pozwala na lekkość całej fryzury i pełen komfort podczas noszenia doczepianych kosmyków.

 

Comments are closed.