Sportowy Vento 1.0

Sportowy Vento 1.0

Każdy z nas jest inny, w związku z czym każdy szuka innego jednośladu. Jednakże jest kilka cech i parametrów, które interesują każdego amatora rowerów. Każdemu z nas zależy bowiem na maksymalnym bezpieczeństwie i bezawaryjnym jednośladzie. 

Fitnessowy Vento 1.0 od Krossa

kross vento 1.0Jeśli to, na czym nam zależy to również szybkość i zwinność – wszystko znajdziemy w Vento 1.0. To świetnie zaprojektowany rower szosowy ze średniej półki cenowej. Rama została tu wykonana z bardzo lekkiego, ale zarazem bardzo wytrzymałego stopu aluminium. Cechuje ją optymalna sztywność oraz wytrzymałość na największe przeciążenia. Newralgiczne jej części zostały wzmocnione, a te, które są mniej narażone na działanie sił – są potrójnie cieniowane. Elementem, który jest wart podkreślenia, jest amortyzator wykonany z karbonu, co decyduje o jego ponad przeciętnej wytrzymałości, niskiej wadze i perfekcyjnym tłumieniu drgań. Czternaście biegów, jakie mamy dostępne w Vento 1.0, to zupełnie wystarczająca liczba. Cienkie koła w rozmiarze dwudziestu ośmiu cali, gwarantują znakomite osiągi, a firmowe opony zapewnią nam przyczepność nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych i atmosferycznych. Kross Vento 1.0 to model dla wszystkich, którzy lubią szybką, agresywną jazdę i nie boją się bicia kolejnych rekordów. Ten model to jeden z najtańszych rowerów szosowych w ofercie firmy Kross. Jego koszt to niecałe dwa tysiące dwieście złotych. Jednak gdy poczekamy na wyprzedaż, na pewno uda nam się go kupić w znacznie bardziej atrakcyjnej cenie. 

Fitnessowy Vento 1.0 to rower uniwersalny, który jest przeznaczony dla osób średnio zaawansowanych. Możemy na nim wyjechać na dłuższą wyprawę, jak i może posłużyć nam do codziennych przejażdżek, dojazdów do pracy, czy też na uczelnię. 

Comments are closed.