Sztuczna trawa to estetyczna wykładzina

Sztuczna trawa to estetyczna wykładzina

Jest doskonałą alternatywą dla standardowych kafelków na balkonach i tarasach. Stanowi oryginalny element wystroju różnego rodzaju przestrzeni, zieleń natomiast uspokaja ludzki układ nerwowy. Nie można wyobrazić sobie lepszej wykładziny, która łączy w sobie praktyczność z estetycznym wyglądem. 

Estetyczna wykładzina miła dla oka

estetyczna wykładzina - sztuczna trawaMimo że sztuczna, sprawia wrażenie produktu naturalnego, a jest o wiele praktyczniejsza i wytrzymuje o wiele więcej niż standardowe wykładziny czy dywaniki na patio. Za sprawą elastyczności można przycinać ją w dowolny kształt i długość nie gubiąc przy tym staranności wykończenia. Montaż tego rodzaju produktu jest prosty i może podjąć się go nawet amator. Cena też wypada bardzo ekonomicznie w porównaniu do innych typów wykładzin. Wyjątkowo odporna na wszelkie warunki pogodowe: skrajnie niskie lub wysokie temperatury, nasłonecznienie (nie odbarwia się), a także trudnopalna. Estetyczna wykładzina – sztuczna trawa znajduje szerokie zastosowanie (od boisk, przez place zabaw, aż po balkony naszych mieszkań). Duże zainteresowanie nią na przestrzeni ostatniej dekady sprawiło, że stała się popularnym produktem we wszystkich marketach budowlanych, które prześcigają się, by dostarczyć klientowi produkt jak najwyższej jakości. Chętnie kupowana przez rodziców posiadających małe dzieci ze względu na swoją amortyzacyjną funkcję. Bywa wyjątkowo miękka, więc maluch bawiąc się na balkonie wyłożonym sztuczną trawą na pewno nie zrobi sobie krzywdy. Przyjemnie chodzi się po niej bosymi stopami, gdyż wywołuje wrażenie mikromasażu.

Często kupują ją także właściciele firm do rozłożenia w pubach, kawiarniach, przyrestauracyjnych ogródkach, parkach zabaw dla dzieci i kortach tenisowych. Bez względu na to, gdzie się znajdzie – miło na nią popatrzeć i jeszcze milej po niej chodzić.

Comments are closed.