Wiata z drewna miejscem spotkań

Wiata z drewna miejscem spotkań

Od kilku już lat prowadzę z sukcesami ośrodek wczasowy, które głównie opiera się na udostępnianiu miejsc namiotowych. Dostałam bowiem w spadku piękny teren niedaleko popularnego jeziora, położony w zalesionej okolicy. Postawiłam tam kilka domków letniskowych, resztę zaś terenu przeznaczyłam na pole namiotowe. W tym roku na terenie ośrodka pojawi się kilka ulepszeń. 

Przydatna wiata w ośrodku wczasowym

wiata drewnianaKiedy dowiedziałam się, że dostałam w spadku pięknie położoną działkę w lesie, postanowiłam wykorzystać fakt, że znajduje się ona niedaleko jeziora. Stworzyłam więc ośrodek wypoczynkowy, oparty głównie na wynajmowaniu pól namiotowych. Co prawda mam tam kilka drewnianych domków, na które zawsze są chętne osoby, jednak większość zysków pochodzi właśnie z rozkładanych na terenie ośrodka namiotów. W zeszłym roku udało mi się ukończyć budynek sanitarny, gdzie dla gości dostępne są toalety oraz prysznice. W tym roku zaś przyszła pora na ulepszenia dotyczące strefy rekreacyjnej. Na środku ośrodka stanęła bardzo duża wiata drewniana, z paleniskiem pośrodku. Wiata ta pomieści nawet kilkadziesiąt osób. Jest dobrze osłonięta, więc można w niej spędzać czas nawet podczas obfitego deszczu. Brakowało nam takiej wiaty. Teraz goście mogą swobodnie grillować sobie na palenisku jedzenie nie przejmując się w zupełności pogodą. Pod wiatą goście spędzają też czas na graniu w gry, na rozmowach przy piwie- słowem, jest to miejsce integracji i dobrej zabawy.

W ośrodku wypoczynkowym, który prowadzę od pary lat, stale następują zmiany. Wprowadzamy ulepszenia, aby goście dobrze się tutaj czuli i chętniej do nas wracali. Przykładowo, w tym roku na terenie ośrodka pojawiła się długo wyczekiwana, ogromna wiata, gdzie można dobrze spędzić czas w gronie znajomych. 

Comments are closed.