Wynajęcie kamerzysty do nakręcenia filmu

Wynajęcie kamerzysty do nakręcenia filmu

Pracowałam w schronisku dla zwierząt od pięciu miesięcy. Zajmowałam się nie tylko marketingiem, ale też zwierzakami. Uwielbiałam swoja pracę i wprowadziłam wiele zmian, które okazały się bardzo dobre. Planowałam jeszcze nakręcić film, który miał zachęcać do adopcji psów ze schroniska.

Film nakręcony przez profesjonalnego kamerzystę

kamerzysta kielceMiałam świetny pomysł na film, tylko nie znałam nikogo, kto byłby w stanie go nakręcić a do tego celu potrzebny był mi doświadczony kamerzysta Kielce były miastem, gdzie ludzie chętnie pomagali innym i liczyłam, że jakiś kamerzysta pomoże mi nakręcić film. Liczyłam też oczywiście na zniżkę, ponieważ dysponowałam ograniczonym budżetem. Przeglądałam różne oferty kamerzystów z Kielce i jeden chłopak wydał mi się najlepszy. Jako kamerzysta pracował od dwudziestu lat i wielokrotnie wykonywał darmowe nagrania dla jakichś kampanii społecznych. To był człowiek, którego potrzebowałam. Zadzwoniłam do tego kamerzysty i przedstawiłam mu swój pomysł. Od razu zgodził się nagrać dla mnie film całkowicie za darmo. Miałam tylko w schronisku umieścić reklamę jego usług na co przystałam. Wiele reklam było dostępnych i były to firmy, które wspierały schronisko. Z kamerzystą od samego początku dobrze mi się współpracowało. Wykonywałam jego polecenia, ponieważ to on był profesjonalistą. Dzięki temu wiedziałam, że nagrany film będzie idealny. Psiaki także świetnie współpracowały i bez trudu udało się nagrać cały film promujący adopcję zwierzaków ze schroniska.

Film przyniósł większe efekty, niż początkowo zakładałam. Wszystko zapewne dzięki kamerzyście, który wykonał swoją pracę z pełnym zaangażowanie. On sam miał psiaka ze schroniska i także namawiał w moim filmie do takiego czynu. Wiele psów dzięki temu znalazło dom.

Comments are closed.