Wytrzymałe wózki Bebetto

Wytrzymałe wózki Bebetto

Dobre jakościowo wózki wcale nie muszą być drogie. Jeżeli zależy nam na funkcjonalności a nie na gadżetach, to najlepiej wybrać klasyczny model dobrej jakości. Poza dzieckiem, w wózku będziemy wozić niezbędne produkty dla malucha, oraz niejednokrotnie zakupy, więc musi być wytrzymały. 

Solidne wózki z serii Torino 

solidny bebetto torino s lineIm bogatsze wyposażenie wózka, tym lepiej dla nas, bo zyskujemy więcej niezbędnych elementów i udogodnień dla nas i dziecka. Firma Bebetto od wielu lat cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów ze względu na dobre jakościowo wózki. Solidny bebetto torino s line to w pełni wyposażony zestaw trzech koniecznych elementów dobrego wózka. Posiada wygodną gondolę, praktyczną spacerówkę, fotelik samochodowy i adapter. Aluminiowy stelaż wózka jest lekki i łatwo się go składa jedną ręką. Koła wózka posiadają manualną blokadę jazdy na wprost, która ułatwia poruszanie wózkiem na równym terenie. W zestawie Torino S Line dostaniemy także pokrowiec na koła i podręczną pompkę. Pod wózkiem znajduje się dość duża torba zapinana na zamek, w której możemy przewozić produkty o wadze maksymalnie pięciu kilo. Gondola posiada regulację podłoża, system wentylacji zamontowany w dolnej części, oraz wygodny materacyk kokosowy. Spacerówka Bebetto ma bardzo dużą budkę, którą możemy nasunąć na dziecko w trakcie deszczu, albo słonecznego dnia. Foteli samochodowy jest łatwo nakładany na stelaż, a dzięki specjalnym zapięciom, fotelik będzie pasował do każdego modelu samochodu na przednim i tylnym siedzeniu.

Seria Torino S Line to komplet gondoli, spacerówki i fotelika, na które producent daje aż dwa lata gwarancji. Model tego wózka pochodzi z najnowszej kolekcji z dwa tysiące osiemnastego roku i jest najczęściej sprzedawanym wózkiem. Jego jakość potwierdzają liczne, pozytywne opinie.

Comments are closed.