Z dzieckiem w podróż rowerem

Z dzieckiem w podróż rowerem

Rodzice, którzy uwielbiają spędzać aktywnie czas, podróżując rowerem, po przyjściu na świat dziecka, często martwią się, że będą musieli zrezygnować ze swoich przyzwyczajeń, przynajmniej do chwili, gdy dziecko nie posiądzie umiejętności jazdy na rowerze. Producenci akcesoriów rowerowych doskonale rozumieją te potrzeby i starają się je jak najlepiej zaspokoić.

Renomowane foteliki rowerowe

Foteliki rowerowe bobikeDoskonałym rozwiązaniem, które pozwoli nam zabrać nasze dziecko w rowerową podróż zanim dosięgnie ono pedałów swojego roweru, są foteliki rowerowe Bobike. Są to foteliki, z których skorzystać może dziecko powyżej 9 miesiąca życia. Granicą „wykorzystywalności” fotelików jest wiek 6 lat dziecka. Foteliki Bobike łączą w sobie atrakcyjność z bezpieczeństwem. W jaki sposób? Bezpieczeństwo gwarantują trzypunktowe szelki, które utrzymują dziecko we właściwej pozycji nawet, gdy ono zaśnie. Mocowanie i regulacja pasów, jak podaje producent, odbywa się na wysokości ramion, co jest szczególnie wygodne nie tylko dla dziecka, ale również dla prowadzącego rower. Foteliki wyposażone są w solidne siedzisko i miękkie, wodoodporne poszycie, dzięki czemu zapewnia się dziecku odpowiedni komfort podróży, co zmniejsza jego marudzenie i napady płaczu. Ręcznie regulowane podnóżki fotelika pomogą nam dostosować akcesorium do wzrostu dziecka. Jeśli chodzi o atrakcyjność, foteliki poza swoją wygodą, wyposażone są w kierownicę do trzymania, dzięki czemu dziecko może wziąć udział w podróży, spełniając marzenie większości dzieci dotyczące kierowania pojazdem.

Foteliki Bobike dostępne są na polskim rynku w wersjach podstawowych, ale mają również możliwość dodatkowego rozszerzenia swojej funkcjonalności. Wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwań względem sprzętu tego typu.

Comments are closed.