Założyłem firmę i przewożę ludzi do Niemiec

Założyłem firmę i przewożę ludzi do Niemiec

 

Całkiem niedawno postanowiłem założyć własną firmę transportową. Kupiłem busa, w którym może podróżować nawet dwadzieścia osób. Było to dosyć łatwe, ponieważ zakładając firmę można od razu wziąć taki pojazd w leasing. Maksymalnie szybko zdobyłem odpowiednią licencję na międzynarodowy przewóz osób. I dzisiaj oferuję transport osobowy za naszą zachodnią granicę.

Przewożę busem pasażerów z Wrocławia

przewóz osób do niemiec wrocławSwoją działalność zacząłem w stolicy Dolnego Śląska, ponieważ uznałem, że jest to doskonałe miejsce na rozpoczęcie takiego transportowego biznesu. Z Wrocławia do Niemiec jest dosyć blisko, więc kursy zajmują mi realnie niewiele czasu. A i tak mój bus kursuje z wrocławskiego dworca autobusowego raz na trzy dni. Każdy kurs zaczyna się we Wrocławiu, ale zawożąc pasażerów do Niemiec zatrzymuje się tam w kilku większych miastach. Dzięki temu mogę zaoferować optymalnie skonfigurowany czasowo przewóz osób do Niemiec Wrocław jest miastem, z którego bardzo wielu ludzi dojeżdża do Niemiec do pracy. Jestem bardzo zadowolony z mojego pomysłu na własny biznes. Odkąd zacząłem oferować taki przewóz osób jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby w moim busie nie było pełnej liczby pasażerów. W tygodniu robię średnio dwa do trzech kursów, bo wszystko zależy od tego jak się te dwa kursy ułożą. W każdym razie najważniejsze dla mnie jest to, że na moje usługi przewozowe jest takie duże zapotrzebowanie. Widać busów do Niemiec nigdy nie ma za mało.

Osoby, które chcą skorzystać z mojego przewozu, mogą sobie zarezerwować bilet przez telefon. Czasem zdarza się, że na dworcu pojawi się pasażer, który nie kupił wcześniej biletu. Jeśli tylko mam wolne miejsce w busie to oczywiście zabieram takiego pasażera. A podróżujących na tej trasie jest naprawdę sporo. Bo ludzie z Wrocławia jadą na zachód do pracy.

 

Comments are closed.