Zamówiony dozownik do mydła był dobrej jakości

Zamówiony dozownik do mydła był dobrej jakości

Prowadziłam przychodnie w naszym mieście. Byłam odpowiedzialna za różne sprawy organizacyjne. Zawsze starałam się jak najlepiej wypełniać moje obowiązki. Ostatnio zdecydowałam się na zamawianie różnych potrzebnych rzeczy i zauważyłam w pewnej firmie bardzo fajny dozownik. Postanowiłam zadzwonić do firmy, żeby porozmawiać na jego temat zanim dokonam zakupu.

Zakupiłam dobrej jakości dozownik

automatyczny dozownik mydła z czujnikiemPrzychodnia, w której pracuje jest duża i przyjmuje bardzo wielu pacjentów. W ostatnim czasie została odnawiana więc postanowiła zakupić nowoczesne dozowniki do mydła. Automatyczny dozownik mydła z czujnikiem bardzo mi się spodobał i po rozmowie z pracownikiem firmy zdecydowałam się na jego zakup. Zamówiłam na początku dwie sztuki bo były dosyć drogie. Jednak jakoś ich wykonania były bardzo dobre. Dozowniki były z czujnikiem więc wystarczyło, że pacjent podłoży rękę i od razu wypłynie na nią odpowiednią ilość mydła. W firmie można było zamówić także odpowiednie mydło, które było antybakteryjne. Kurier sprawnie dostarczył moje zamówienie. Montaż dozownika był prosty. W kartonie była instrukcja z potrzebnym sprzętem do montażu. Sławek, który u nas zajmuje się takimi pracami sprawnie sobie poradził. Sprzęt idealnie wyglądał w naszych odnowionych łazienkach. Pracownicy potwierdzili, że dozownik cieszy się sporym zainteresowaniem i pacjenci chwalą to nowoczesne rozwiązanie.

Dzięki temu, że dozownik działa automatycznie nie jest on brudny od mydła i panie, które sprzątają mają trochę mniej pracy. Byłam zadowolona, że się na niego zdecydowałam. W przychodni mamy jeszcze cztery łazienki i postanowiłam w każdej zamontować ten dozownik. Miałam już pewność, ze jest wart swojej ceny więc postanowiłam skorzystać ponownie z usług tej samej firmy bo produkowali dobrej jakości sprzęty.

Comments are closed.