Zatrudniliśmy fotografa ze Śląska

Zatrudniliśmy fotografa ze Śląska

Już nie mogę się doczekać mojej sesji ślubnej. Razem z mężem podjęliśmy decyzję, że chcemy żeby zdjęcia zostały wykonane nad morzem. Uwielbiamy morze i tam się poznaliśmy dlatego tym bardziej chcemy to upamiętnić na zdjęciach.

Będziemy mieli sesję nad morzem

plenerowa sesja ślubna na ŚląskuNasz fotograf już nie raz robił takie zdjęcia więc ma spore doświadczenie. Sukienkę, która kupiłam na spokojnie zamoczę i raczej nie powinno się z nią nic dziać. Zdjęcia w morzy zawsze bardzo mi się podobały i jestem bardzo zadowolona, że taka sesja pasuje mojemu mężowi. Pojechaliśmy do Sopotu w piątek po pracy. Fotograf ma do nas dojechać w sobotę z samego rana. Mamy spotkać się w hotelu,w  którym się zatrzymaliśmy. Zdjęcia będą robione w sobotę w ciągu całego dnia. Po wykonaniu sesji plenerowej fotograf wraca a my zostajemy na tydzień w naszym ulubionym mieście. Plenerowa sesja ślubna na Śląsku jakoś nie była w moim zainteresowaniu. Oczywiście Śląsk jest pięknym regionem i zrobiliśmy sobie kilka zdjęć w około naszej restauracji ale sesja nad morzem była moim marzeniem. Mąż obiecał spełniać wszystkie moje marzenia i tak właśnie powoli realizuje swoje obietnice. Cieszę się, że fotograf ze Śląska przyjedzie do nas i bez problemu zrobi nam zdjęcia. Sesje plenerowe mogą odbywać się w rożnych miejscach. Fotograf jest elastyczny i łatwo jest się z nim dogadać co do miejsca i czasu. Jestem zadowolona ze współpracy z nim. Poleciła mi go koleżanka, której robił sesję plenerową na Śląsku.

Już nie mogę się doczekać efektu końcowego jego pracy. Zdjęcia koleżanki bardzo mi się podobały i jestem spokojna o moje. Zauważyłam, że fotograf jest profesjonalistą i można się z nim dogadać w każdej kwestii. Bardzo dobrze nam się z nim współpracowało I na pewno będę polecać jego usługi zainteresowanym osobom.

Comments are closed.