Zdrowa i skuteczna dieta!

Zdrowa i skuteczna dieta!

Nigdy nie należałam do szczupłych dziewczyn i zawsze miałam z tego powodu kompleksy. Jednakże parę miesięcy temu wzięłam się za siebie. Zbliżały się moje trzydzieste urodziny i miałam zamiar wyprawić z tej okazji wielką imprezę. Bardzo zależało mi na tym żeby do tego czasu schudnąć, chociaż trochę i w zdrowy sposób. Tak by za kilka miesięcy nie przejmować się efektem jojo.

Zdecydowałam się na pudełkową dietę odchudzającą

skuteczna dieta odchudzająca - WarszawaW swoim życiu byłam już na wielu dietach, które zawsze przeprowadzałam sama. Nigdy nie były one skuteczne, ale to dlatego, że nie miałam pojęcia o zdrowym odżywianiu. Od pewnego czasu bardzo popularne stały się tzw. diety pudełkowe. Jest ich wiele rodzajów i właściwie niektóre to nawet nie diety tylko po prostu catering i pudełka z jedzeniem dostarczane do domu nie są o jakiejś obniżonej kaloryczności.  Dania są po prostu zrobione ze zdrowych składników. Jeżeli interesuje kogoś skuteczna dieta odchudzająca – Warszawa jest miastem gdzie można znaleźć bardzo dużo firm oferujących taką dietę pudełkową. Ja najpierw trochę poszperałam w Internecie i popytałam znajomych by znaleźć jak najbardziej profesjonalną usługę cateringu. Początkowo przez dwa tygodnie wykupiłam dietę wegańską by oczyścić organizm, teraz jestem już na normalnej diecie odchudzającej z mięsem. Dostarczane mi jedzenie jest naprawdę smaczne. Raz czy dwa nie trafiono do mojego gustu ale poinformowałam po prostu firmę by nie komponować dla mnie potraw zawierających kozi ser.

Na diecie tej schudłam bardzo dużo. Cieszę się, bo czuję się o wiele zdrowiej i już nie wyobrażam sobie powrotu do starych, złych nawyków. Do moich urodzin został jeszcze miesiąc, a ja czuję się świetnie i schudłam o wiele więcej niż pierwotnie zamierzałam. Oprócz diety dużo dały mi również z pewnością ćwiczenia, bez których nie wyobrażam sobie teraz życia.

Comments are closed.