Złoty łańcuszek na prezent

Złoty łańcuszek na prezent

 

Mój mąż notorycznie zapomina o wszystkich ważnych datach: rocznicach, urodzinach, walentynkach itp. Dlatego od pewnego czasu z przyspieszeniem przypominam mojej drugiej połówce o terminach, które dobrze by było zapamiętać. Dorzucam zazwyczaj propozycje prezentu, jeśli oczywiście chciałby mi go sprawić. W naszym przypadku bardzo dobrze sprawdza się taki układ.

Rocznicowy prezent dla żony

łańcuszki złote damskieZbliża się nasza dziesiąta rocznica ślubu, więc kilka dni wcześniej zostawiłam mojemu mężowi kartkę przypominającą o tym fakcie. Oprócz daty zapisałam enigmatycznie: „złoty łańcuszek”. Kartka zniknęła, więc myślę, że przesłanie dotarło. Mój mąż jest niezastąpiony. Dopadł mnie jednak pewien niepokój, czy moje życzenie zostało wystarczająco sprecyzowane. Łańcuszki złote damskie to temat bardzo rozległy. Mój mąż jest bardzo bystrym i inteligentnym facetem, ale myśli inaczej niż kobieta. Jak mam teraz wytłumaczyć, o jaki konkretnie złoty łańcuszek chodzi? Przypuszczam, że wyglądałoby to tak, jak gdyby on tłumaczył mi, jakie śrubki mam kupić. Znacie minę faceta, gdy tłumaczycie jaki kolor to kobaltowy albo fuksja? No właśnie, muszę więc skonkretyzować moje rocznicowe życzenie. O czym muszę pamiętać? O grubości, rodzaju i wielkości splotu, ewentualnej zawieszce. Dochodzę do wniosku, że sama z sobą najpierw muszę ustalić konkretny typ. Ale jak tu wybrać, skoro jest tyle fantastycznej biżuterii? Chyba zaufam mężowi i pozwolę mu dokonać wyboru. A może jednak iść z nim…

Wybór damskich złotych łańcuszków jest tak szeroki, że sama nie mogę się zdecydować, jaki wybrać. Im dłużej szukam inspiracji, tym upewniam się w przekonaniu, że niezależnie jaki otrzymam i tak będzie to dobry wybór. Mój ukochany ma bardzo dobry gust. A jeśli nie dostanę złotego łańcuszka to i tak będę najszczęśliwszą kobietą na świecie, bo mam wspaniałego męża.

 

Comments are closed.