Sylwester i sklep z fajerwerkami

Sylwester i sklep z fajerwerkami

Z czym się kojarzy impreza sylwestrowa? Chyba wszystkim w większości z niesamowitymi fajerwerkami o północy, witającymi nowy rok. Każdy zastanawia się, czy będzie lepszy od poprzedniego, co się w nim zmieni. Wraz z fajerwerkami wystrzelamy wszystko to co było, mając nadzieję, na lepszą przyszłość.

Zabawa sylwestrowa i fajerwerki

polecany sklep z fajerwerkamiZawsze chwilę przed sylwestrem dużo ludzi udaje się do sklepów, aby kupić fajerwerki. Są specjalne stoiska w zwykłych sklepach, nawet spożywczych, przy których stoi specjalnie przygotowany pracownik i zajmuje się ich sprzedażą. Trzeba pilnować petard, bo dzieciaki czasami lubią wpaść na jakiś głupi pomysł. Ja odwiedzałem polecany sklep z fajerwerkami, do którego zawsze chodzi mój kolega. Mówi, że jest tam najlepszy wybór. Są fajerwerki, które wystrzelają wysoko, i nisko, mają różne kolory. Mają też zimne ognie, które wziąłem, aby dać siostrze, bo ona od ognia to musi się trzymać z daleka. Mają też petardy które trzyma się w dłoni jak racę. Bardzo efektownie to wygląda. Tylko musi być ciemno, żeby był taki efekt. Są też takie, które po prostu wybuchają, robiąc hałas, i nie robią żadnych świetlnych znaków. Takich nie lubię, bo jak już strzelać, to na kolorowo. Wita się rok pięknymi kolorami i światłami, a nie samym hałasem. Zawsze spędzam dużo czasu przy takich stoiskach, bo nie mogę się zdecydować co wybrać. Większość znajomych będzie już po procentach, to im kolor nie zrobi różnicy, ale ja należę do niepijących z moją rodziną, więc wygląd fajerwerków jest dla nas niezwykle ważny.

Co roku sprzedawcy zaskakują mnie coraz to nowszymi petardami. Jest już spory wybór kolorów, gdzie jeszcze kilka lat temu były tylko takie zwykłe i proste. Jednak z petardami należy zawsze uważać, i warto o tym pamiętać.

Comments are closed.